Zákaznický servis

Domov » Nabídka » Zákaznický servis

Dotaz na stav doručení objednávky je jedním z nejčastějších dotazů zákazníků internetových obchodů. Možná nemáte čas nebo dostatečné zdroje na to, abyste na ně odpověděli. Ve společnosti PSLogistic se postaráme o váš zákaznický servis a zodpovíme všechny jejich dotazy týkající se vyřízení objednávky.

Co je to zákaznická služba v PSLogistic?

Zákaznická služba je doplňková služba nabízená v rámci služby fulfillmentu v PSLogistic. Jedná se o to, jak zůstat v kontaktu s vašimi zákazníky, a to tím, že jim odpovídáte na telefony a emaily ohledně jejich objednávek. Pokud vaše společnost momentálně nemá zákaznickou službu nebo nemáte dostatek zaměstnanců, na zodpovězení těchto otázek, můžete nám je svěřit. Váš zákazník nás může kontaktovat telefonicky a získat odpověď v češtině nebo polštině. Můžete nás také kontaktovat e-mailem, kde dostanete odpověď v češtině, polštině nebo angličtině.

Co získáte, když využijete zákaznický servis společnosti PSLogistic?

Pokud se rozhodnete spolupracovat se společností PSLogistic, můžete si být jisti, že se komplexně postaráme o každou objednávku. Pokud se rozhodnete využít náš zákaznický servis, poskytneme vám informace týkající se vaší zásilky. Spolupracujte s námi a:

 • budeme reagovat na telefonáty a e-maily vašich zákazníků související s vyřízením jejich objednávek;
 • poskytneme vašim zákazníkům telefonické informace v českém nebo polském jazyce;
 • poskytneme vašemu zákazníkovi e-mailové informace v češtině, polštině nebo angličtině;
 • budeme hlásit kontakty se zákazníkem v CRM.

Svěřte nám zákaznický servis svého obchodu e-commerce a optimalizujte náklady své společnosti. Snižte náklady na zaměstnance, netrapte se negativními ohlasy spojenými s nedostatečnými odpověďmi na nejčastější dotazy zákazníků a soustřeďte se na to, co je důležité.

Kontaktujte nás

Chcete začít spolupracovat? Máte další otázky? Kontaktujte nás. Napište nám nebo zavolejte a probereme vaše potřeby.


  Kontakt

  PSLogistic s.r.o.
  Hlavní třída 87/2
  737 01 Český Těšín
  +420 737 598 282info@logistikapatron.cz
  Všechna práva vyhrazena © 2024 logistika.jchost03.pl
  Provedení The First