Služba vrácení

Domov » Nabídka » Služba vrácení

Vracení zboží v e-commerce je každodenní záležitostí. Zákazníci na ně mají nárok, a pokud zjistí, že jim výrobek nevyhovuje, pošlou jej zpět do skladu. My z vašich ramen sejmeme břemeno spojené s vyřizováním vrácených zásilek. Rozbalíme je, zkontrolujeme stav výrobků a přijmeme vrácené zboží v plné hodnotě do skladu.

Jak se v PSLogistic nakládá s vráceným zbožím?

Vyřizování vrácených zásilek je jedním z prvků služeb fulfillmentu, kterou vám v PSLogistic nabízíme. Když se váš zákazník rozhodne zásilku vrátit, pošle ji zpět přímo nám. Pro snadnější použití přikládáme ke každé zásilce formulář pro vrácení zboží, který můžete zpřístupnit i na webových stránkách svého obchodu. Jakmile obdržíme vrácenou zásilku, rozbalíme ji, zkontrolujeme její shodu, posoudíme stav výrobků, v případě potřeby je obnovíme a přebalíme, a poté plnohodnotné výrobky naskladníme. Pokud však zásilka vzbuzuje naše obavy nebo je zboží vadné, rozhodnete, jak s ní naložíme. Mimo jiné se můžeme o reklamaci postarat sami.

Co získáte, když využijete službu vrácení zboží PSLogistic?

Pokud se rozhodnete spolupracovat se společností PSLogistic, můžete si být jisti, že se postaráme o každou zásilku, včetně vrácení zboží zákazníkům. Pečlivě ji zkontrolujeme a budeme dodržovat naše standardy. Spolupracujte s námi a:

 • při přijetí vrácení zásilky ji rozbalíme, zkontrolujeme shodu a posoudíme stav zboží;
 • zásilku přijmeme na sklad nebo vyřídíme reklamaci;
 • poskytneme vám informace o stavu vrácení zboží;
 • budeme dohlížet na proces vrácení.

Svěřte nám vyřizování vracení objednávek zákazníků vašeho obchodu e-commerce a optimalizujte své obchodní náklady. Snižte náklady na zaměstnance, nestarejte se o kontrolu zásob a doplňování zboží a soustřeďte se na to, co je důležité.

Kontaktujte nás

Chcete začít spolupracovat? Máte další otázky? Kontaktujte nás. Napište nám nebo zavolejte a probereme vaše potřeby.


  Kontakt

  PSLogistic s.r.o.
  Hlavní třída 87/2
  737 01 Český Těšín
  +420 737 598 282info@logistikapatron.cz
  Všechna práva vyhrazena © 2024 logistika.jchost03.pl
  Provedení The First