Doprava

Domov » Nabídka » Doprava

Nemusíte se starat o to, aby se vaše zásilky dostaly k zákazníkovi. Spolupracujeme s řadou dopravců po celé Evropě. Díky tomu vám můžeme nabídnout konkurenceschopné ceny. Připravíme pro vás zásilku a předáme ji vámi vybrané kurýrní společnosti, která se postará o její doručení na vámi určenou adresu. Jedná se o velkou úsporu času.

Z čeho se skládá přepravní služba PSLogistic?

Bez ohledu na to, kam máme odeslat zboží z objednávky vašeho zákazníka, uděláme to tím nejlepším možným způsobem. V oblasti logistiky působíme již více než 30 let a vytvořili jsme si vysoké standardy pro manipulaci se zásilkami. Máme četné kontakty a spolupracujeme s mnoha dopravci po celé Evropě. Sami si vyberete, které dopravce dáte svým zákazníkům k dispozici. Když využijete našich služeb, můžete si být jisti, že zásilku připravíme podle konkrétních standardů a předáme ji vámi vybranému dopravci. V České republice a na Slovensku máme několik spedičních a návratových míst, což nám usnadňuje práci.

Co získáte využitím přepravních služeb společnosti PSLogistic?

Pokud se rozhodnete spolupracovat se společností PSLogistic, můžete si být jisti, že zajistíme, aby vaše objednávka dorazila k zákazníkovi ve stanoveném termínu a bez závad. Zásilku připravíme podle stanovených norem a předáme ji dopravci. Spolupracujte s námi a:

 • po obdržení objednávky od vás zboží zabalíme podle stanovených norem;
 • předáme zásilku vybranému dopravci;
 • poskytneme vám informace o stavu vaší objednávky;
 • budeme dohlížet na průběh doručování.

Svěřte nám přepravu zboží z objednávek zákazníků vašeho e-shopu a optimalizujte firemní náklady. Snižte náklady na zaměstnance, nestarejte se o doručení objednávky zákazníkovi a soustřeďte se na to, co je důležité.

Kontaktujte nás

Chcete začít spolupracovat? Máte další otázky? Kontaktujte nás. Napište nám nebo zavolejte a probereme vaše potřeby.


  Kontakt

  PSLogistic s.r.o.
  Hlavní třída 87/2
  737 01 Český Těšín
  +420 737 598 282info@logistikapatron.cz
  Všechna práva vyhrazena © 2024 logistika.jchost03.pl
  Provedení The First