Skladování

Domov » Nabídka » Skladování

K prodeji online nepotřebujete vlastní sklad. Nemusíte se starat o to, kde své zboží uskladníte. My pro něj máme prostor. Uskladníme ho v moderní klimatizované hale při zachování všech požadovaných standardů.

Co je služba skladování PSLogistic?

Provozujete obchod? Potřebujete místo pro uskladnění zboží? Skladujte ho u nás. Máme několik skladů v Polsku, v blízkosti Německa, v České republice a na Slovensku, kde můžete skladovat své zboží již od 1 palety.

Nabízíme vám skladovací služby ve dvou variantách:

 • samotné skladování,
 • skladování v rámci služby fulfillmentu.

Skladování zboží

Pokud podnikáte a potřebujete skladovací prostory, můžeme vám je poskytnout. Můžete v nich uskladnit zboží nebo jiné předměty, které potřebujete k provozu svého podniku. Nezáleží na tom, jak velký prostor potřebujete, u nás ho najdete. Pronajměte si prostor pro 1 paletu nebo mnohem větší plochu. Pokud ji potřebujete, rozdělíme ji na zóny a zorganizujeme kancelářské zázemí. Navíc je můžeme provozovat za vás, nebo to můžete udělat sami.

Jsme flexibilní a snadno se přizpůsobíme vašim potřebám. Naše sklady se nacházejí v blízkosti německých hranic, ve středním Polsku a v jeho jižní části v blízkosti České republiky a Slovenska. Navíc vám můžeme poskytnout kompletní servis. Přijmeme vaše zásilky do skladu, uskladníme je a na vaše přání je vyexpedujeme na vámi určené místo.

Skladování v rámci služby fulfillmentu

Skladování zboží je jedním z prvků služby fulfillmentu, kterou vám nabízíme ve společnosti PSLogistic. Spočívá v převzetí zboží od vašich dodavatelů, jeho kontrole a uskladnění na našich regálech a paletách při dodržení potřebných standardů. Veškeré připomínky týkající se případných nesrovnalostí nebo závad zjištěných při příjmu zboží do skladu vám předáváme. Přijaté zboží zadáváme do našich IT systémů, které integrujeme s vaší platformou pro elektronické obchodování. To vám umožní kontrolovat dodávky a vašim zákazníkům jeho dostupnost.

Co získáte používáním úložiště PSLogistic?

Pokud se rozhodnete spolupracovat se společností PSLogistic, můžete si být jisti, že vaše zboží bude bezpečně uskladněno. Zacházíme s ním pečlivě a navíc vám v reálném čase podáváme zprávy o jeho stavu a případné připomínky. Spolupracujte s námi a:

 • při převzetí ve skladu zkontrolujeme u dodavatele shodu vašeho zboží s objednávkou a případné viditelné vady;
 • v případě služby fulfillment, zadáme zboží do IT systému, integrovaného s vaší platformou e-commerce;
 • vaše zboží bude bezpečně uloženo v pevných kovových regálech s omezeným přístupem;
 • provedeme inventarizaci zboží podle vaší objednávky.

Svěřte nám skladování zboží pro svůj obchod e-commerce nebo jinou firmu a optimalizujte své firemní náklady. Snižte náklady na zaměstnance, nestarejte se o skladovací prostory a doručovací službu.

Kontaktujte nás

Chcete začít spolupracovat? Máte další otázky? Kontaktujte nás. Napište nám nebo zavolejte a probereme vaše potřeby.


  Kontakt

  PSLogistic s.r.o.
  Hlavní třída 87/2
  737 01 Český Těšín
  +420 737 598 282info@logistikapatron.cz
  Všechna práva vyhrazena © 2024 logistika.jchost03.pl
  Provedení The First