Nabídka

Domov » Nabídka
Provozujete biznes e-commerce? Svěřte skladování, balení a expedici svého zboží zákazníkům systému Logistika Patron. Jsme profesionálové s dlouholetými zkušenostmi a postaráme se o logistiku vašeho obchodu. Snížíte tak své náklady a budete se moci soustředit na rozvoj svého podnikání.

Skladování

Zboží skladujeme v moderních, klimatizovaných a vytápěných skladech.

Zjistit více

Balení

Připravíme balíky a odešleme objednávky vašim zákazníkům podle vašich pokynů.

Zjistit více

Doprava

Organizujeme přepravu pro vnitrostátní i mezinárodní zásilky. Objednávky doručíme vašim zákazníkům.
Zjistit více

Vyřizování vraceného zboží

Usnadníme vašim zákazníkům postup při vracení zboží tím, že jim poskytneme formuláře pro vrácení zboží a přijmeme od nich vrácené zásilky.
Zjistit více

Zákaznický servis

Vašim zákazníkům poskytujeme informace o zásilkách v polštině, češtině a angličtině.


Zjistit více

Proč Logistika Patron Service?

Jsme společnost s dlouholetými zkušenostmi s přepravou vnitrostátních i mezinárodních zásilek. Neustále rozvíjíme své aktivity v regionu střední a východní Evropy a rozšiřujeme naše služby pro podnikatele, přičemž využíváme inovativní technologická řešení, IT systémy, rozsáhlou síť odesílacích a přijímacích míst, moderní sklady, rozsáhlý vozový park a spolupráci s mnoha dopravci.

Nabízíme komplexní služby fulfillmentu, od příjmu zboží na sklad, přes skladování až po kompletaci a expedici objednávek k zákazníkovi. Navíc vyřizujeme i vrácení zásilek a dokonce poskytujeme telefonický a e-mailový servis zákazníkům, abychom jim předali informace o jejich zásilkách. Provozujeme telefonní linku v českém a polském jazyce a e-mail v češtině, polštině a angličtině.

Jsme flexibilní a přizpůsobujeme naši nabídku individuálním potřebám každého klienta. Od firem přebíráme jednu z nejnáročnějších částí provozování e-commerce – logistiku. Pomáháme snižovat náklady spojené s manipulací se zbožím a šetříme čas, který lze věnovat rozvoji podnikání.

Rozšiřte své podnikání se službou Logistika Patron Service

Svěřte nám skladování zboží, vychystávání a expedici objednávek, zpětný odběr a poskytování služeb zákazníkům. Získejte více času na věci, na kterých vám záleží. Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře nebo nám napište e-mail.


Kontaktujte nás

Chcete začít spolupracovat? Máte další otázky? Kontaktujte nás. Napište nám nebo zavolejte a probereme vaše potřeby.


  Kontakt

  PSLogistic s.r.o.
  Hlavní třída 87/2
  737 01 Český Těšín
  +420 737 598 282info@logistikapatron.cz
  Všechna práva vyhrazena © 2024 logistika.jchost03.pl
  Provedení The First